Mateřská škola Bohuslavice - Závada

Pro více informací klikněte ZDE na samostatný web školky.

Mateřská škola je součástí právního subjektu Základní školy v Bohuslavicích. Naše škola má 5 tříd, zahrnuje 4 třídy v Bohuslavicích a odloučené pracoviště v Závadě. Školka je bez specifického zaměření. Učitelé pracují podle školního vzdělávacího programu zpracovaného na základě Rámcového vzdělávacího programu. O děti pečuje 9 pedagogických pracovnic a 5 provozních pracovnic.

"Naší snahou je připravit děti co nejlépe pro život a vstup do školy. Přípravě na školu je věnována značná pozornost. Program předškoláků je obohacený o cvičení v tělocvičně ZŠ, plaveckou školu, pískání na flétnu a seznamování s angličtinou. S dětmi jsou prováděna logopedická a grafomotorická cvičení. K dopravní výchově využíváme dopravní hřiště u školy. Program školy je opravdu bohatý. Naší snahou je, aby se děti cítily v mateřské škole dobře a byly spokojené."

Provozní doba: od 6.30 do 16.00 hodin

MATEŘSKÁ ŠKOLA BOHUSLAVICE
- kontakt: 553 659 207 / 730897933 / nové oddělení 731866638 / skolka@zsbohuslavice.cz

Vedoucí učitelka: Zuzana Oznerová ( zuzana.oznerova@zsbohuslavice.cz )