Duben pro nás začal krásně - Velikonocemi. Hned po nich jsme byli s paní učitelkou v místní knihovně. Seznámili jsme se s paní knihovnicí a s tím, jak to v knihovně chodí. Paní knihovnice nás trošku zkoušela ze čtení a pak nás paní učitelka pasovala na čtenáře. Dostali jsme záložky a knížku :). Všechny knížky, které přečteme, zapíšeme do čtenářského listu a paní učitelka je připíchne na nástěnku. Někteří jsou opravdu zdatní čtenáři.
I v dubnu pozorujeme čapí hnízdo a netrpělivě očekáváme vajíčka.
O přestávkách si hrajeme se stavebnicí KAPLA, ale baví nás i barevné kostky z geometrie.
Ke konci dubna jsme se byli podívat u Kubíků na mláďátka. Viděli jsme telátka, housátka a králíčky.