V únoru jsme měli první týden jarní prázdniny. Vrátili jsme se odpočatí a pustili jsme se do práce.
Hned ze začátku jsme byli v Opavě v divadle na muzikálu Mrazík. Představení se nám velice líbilo, nadšení jsme byli i z orchestřiště a orchestru.
V prvouce jsme vyrobili krmítko pro ptáky, umístili jsme je na stromech před okny a sledovali jsme, kdo přiletí. Netrvalo dlouho a našly je sýkorky.
Také jsme zkoušeli psát nohou své jméno. Bylo to docela zábavné.