Duben byl plný poznávání, rozvíjení, procvičování a spolupráce. Pasování na čtenáře, velikonoční stezka připravená spolužáky z 2. stupně, sázení řeřichy a ochutnávka, Den Země, návštěva mláďátek, učení venku a kromě toho spousta čtení, počítání, diskuzí a objevování - TO BYL NÁŠ DUBEN.