Opět jedna z dalších povedených akcí proběhla dnes 29.2. 2024 u nás na nižším stupni. Byl to den masek. Téměř všechny děti dnes přišly do školy v různých nápaditých maskách. Sraz jsme měli v tělocvičně, kde jsme zazpívali společnou píseň Maškarní ples a pak některé z nás děvčat předtančovaly různé skladby a ostatní masky podle nás tančily. Nakonec si poslední písničkou Jede jede mašinka odvezly všechny až do tříd. Moc jsme si všichni dnešek užili.