Celý týden od 12. do 16.2.2024 jsme prožili ve znamení zdraví. Ať už to byly zdravé svačinky, projektové vyučování zásad poskytování první pomoci (ČČK), cvičení jogy, plavecký výcvik, příprava ovocného salátu, aj.
Naučili jsme se ovázat si odřené koleno, poskytnout první pomoc v případě bezvědomí, masáž sdce na figuríně, ve skupinkách jsme si připravili ovocný salát, připravili si čerstvou jablečnou a pomerančovou šťávu, zacvičili jsme si prvky jogy, a také nám po roce opět začal plavecký výcvik. Byl to bezva týden.