Dne 26. března jsme navštívili kulturní dům v Hlučíně, kde se hrálo divadelní představení v anglickém jazyce, o které se postarali studenti místního gymnázia. Divadelní hra se všem líbila a byli jsme mile překvapeni, že jsme porozuměli ději v angličtině.