Hned po jarních prázdninách jsme vyrazili na představení do opavského divadla. Představení s názvem "Babička drsňačka" bylo zpracováno moderním a zábavným způsobem. Herci podali skvělé výkony a celá atmosféra byla velmi příjemná. Žákům se představení moc líbilo a odcházeli plní dojmů a dobré nálady.