Poslední den patřil prohlídce hlavního města. Začali jsme prohlídkou North Greenwich, observatoří, kudy prochází nultý poledník, prošli se parkem a nalodili na loď, která nás zavezla do Westminster City. Metrem jsme dojeli k muzeu voskových figurín Madame Tussauds. Zde se žáci fotili s osobnostmi - herci, zpěváky, členy královské rodiny....Poté jsme vyrazili na prohlídku Londýna - Big Ben, Westminster Abbey, Houses of Parliament, Green park, Buckingham Palace až k London Eye odkud jsme si prohlédli celé město z výšky. Den jsme zakončlil u O2 arény odkud nás autobus dovezl zpátky domů.