Horní menu

Drobečková navigace

Domů > Základní škola > Aktuality > 19.3. TV soutěž: Bludiště

19.3. TV soutěž: BludištěDatum konání:
19.3.2024

Bludiště

Dne 19. března 2024 se žáci 8. a 9. třídy základní školy Bohuslavice zúčastnili české televizní soutěže s názvem Bludiště. Soutěžní tým pod jménem Vlašáci se skládal ze čtyř členů 9. třídy, kterými byli Jakub Dospíšil, Marek Schuppik, Barbora Lišková a Julie Dominiková. Učitelé Mgr. Jan Boček a Mgr. Karla Poštulková společně s ostatními žáky podporovali tým z publika. Úkolem týmu bylo nasbírat co nejvíce bludišťáků, které se daly získat v soutěžích, mezi které patřilo například zdolání laserového bludiště, házení bludišťáků do koše, vědomostní soutěže, hra po učitelé, ve které naši školu reprezentovala Mgr. Karla Poštulková, a vyluštění tajenky, která byla poslední soutěží na body. I když tajenku za patnáct bludišťáků uhodl Marek výborně, druhý tým si vedl v soutěži lépe. Přestože náš tým nevyhrál, pro žáky i učitele to byl určitě skvělý zážitek a všichni si odnesli nové zkušenosti.

J. Dominiková, B. Lišková žákyně 9. třídy

FOTOGALERIE → ZDE

AnyConv.com__IMG_4346.jpg