Horní menu

Drobečková navigace

Domů > Základní škola > Aktuality > Česko zpívá koledy 13.12.

Česko zpívá koledy 13.12.Datum konání:
13.12.2023

13. prosince 2023  Vás srdečně zveme na akci „Česko zpívá koledy“. Tato celorepubliková akce trvá již několik let a my se k ní každoročně od prvního ročníku rádi připojujeme. Vzhledem k tomu, že nemáme možnost se letos sejít na vánočním jarmarku u kulturního domu, věříme, že si společně navodíme předvánoční atmosféru na školním dvoře, kdy si nejen zazpíváme, ale letos přispějeme prodejem vánočních výrobků dětí na charitativní akci našim dvěma spoluobčánkům. Zahájíme v 16:30 vánočními písničkami v podání dětí naší školy, k vánoční náladě přispěje i hudební trio, které bude hrát až do 18 hodiny a po celou dobu bude zajištěno občerstvení a horké nápoje našimi kuchařkami, klubem rodičů a žáky 9. třídy. V 18 hodin si společně zazpíváme nejznámější koledy a děti pošlou balónky se svými přáními Ježíškovi. Srdečně zveme a moc se těšíme!

FOTOGALERIE z akce: ZDE

Česko zpívá koledy 2023.pdf  /  PŘIJĎTE PODPOŘIT DOBROU VĚC.pdf

 

Česko zpívá koledy 2023.jpgPŘIJĎTE PODPOŘIT DOBROU VĚC (1) (2).jpg