Domů > Jídelna > Změna čísla účtu a tel.čísla

Změna čísla účtu a tel.čísla

1.4.2022

Změna telefonního čísla: +420 736 278 575

Změna čísla účtu

Prosím, všechny strávníky, aby zasílali peníze za stravné na nové číslo účtu u UniCredit Bank: číslo 1369861008/2700, pod variabilním symbolem a částkou, která byla přidělena. Peníze za stravné se nebudou vybírat v hotovosti.

Žádáme všechny rodiče, kteří ukončí docházku ve škole v měsíci červnu 2020, ať si zruší trvalý příkaz na stravné, po poslední platbě.

Dále žádáme rodiče dětí, kteří budou nemocní, nebo budou mít nějakou delší absenci ve škole, aby si obědy odhlásili ihned od druhého dne. Pokud tak neučiní budou jim obědy doúčtovány do plné ceny. Doplatek činí 34,-Kč.

Po znovuotevření školní jídelny vybízíme všechny strávníky, aby dodržovali přísná hygienická opatření. Strávníci, kteří odebírají jídlo v jídlonosičích, je musí udržovat čisté, venkovní části vydesinfikované a řádně označené (jméno, třída). Přijímat a vydávat se budou pouze na předem stanoveném místě. Děkujeme za pochopení.

Vedoucí ŠJ Miketová Šárka

Dokument ke stažení