Domů > Jídelna > Stravování v karanténě

Stravování v karanténě

3.1.2022

Vážení rodiče, protože je zatím situace s karanténami žáků i zaměstnanců nestálá a může docházek k uzavření tříd, distanční výuce atd., chtěla bych Vás informovat o postupu v souvislosti se zajištěním obědů v případě, že Vaše dítě bude muset být v karanténě.

Pokud bude žák (celá třída) z důvodu karantény v distanční výuce, má nárok na oběd za dotovanou cenu. Oběd mu nebude automaticky odhlášen. Odhlašování si, prosím, řešte individuálně, a to výhradně přes www.strava.cz.

Pokud je žák nemocný (není v karanténě s celou třídou a nemá distanční výuku, neúčastní se výuky), nelze obědy za dotovanou cenu odebírat. V tomto případě si také odhlaste oběd, pokud si jej nebudete vyzvedávat. V této situaci je oběd účtován za plnou cenu.

Pokud jste ztratili nebo zapomněli přístupové údaje, vedoucí jídelny p. Š. Miketová Vám je na vyžádání vydá znovu.
Obědy není možné odhlašovat ani přihlašovat telefonicky, využijte vždy přihlašovací systém, prosím.

Děkuji za pochopení, další záležitosti týkající se obědů řešte, prosím, s vedoucí jídelny.

Mgr. Gabriela Prchalová