Identifikátor datové schránky: iu4mbpi

Roušky – v celé ČR je povinnost nosit roušky ve společných prostorách škol a školských zařízení a vysokých škol. Doporučujeme v rámci možností v prostorech vyhrazených pro zaměstnance preventivní opatření aplikovat (zejm. udržování vzdálenosti, větrání a případně nošení roušek).

Mimořádné opatření najdete ZDE.

Na některé osoby se tato povinnost neuplatňuje. Výjimka z povinnosti nošení roušek ve společných prostorách škol a školských zařízení a vysokých škol se vztahuje na:

-  děti do dvou let věku,

- děti a pedagogické pracovníky v mateřské škole a děti a osoby o ně pečující v dětské skupině

Doporučený postup OSPDL ČLS JEP k managementu u akutních onemocnění v průběhu pandemie COVID19 – určeno pro školy a školská zařízení a zákonné zástupce dítěte (rodiče):ZDE

AKTUÁLNÍ MANUÁL K PROVOZU ŠKOL PRO ROK 2020/21:  COVID-19:

dokument k nahlédnutí ve formátu pdf.:  ZDE: Manual_k_provozu_skol_MSMT_MZd.pdf

Mateřská škola Bohuslavice - Závada

Pro více informací klikněte ZDE na samostatný web školky.

Mateřská škola je součástí právního subjektu Základní školy v Bohuslavicích. Naše škola má 5 tříd, zahrnuje 4 třídy v Bohuslavicích a odloučené pracoviště v Závadě. Školka je bez specifického zaměření. Učitelé pracují podle školního vzdělávacího programu zpracovaného na základě Rámcového vzdělávacího programu. O děti pečuje 9 pedagogických pracovnic a 5 provozních pracovnic.

"Naší snahou je připravit děti co nejlépe pro život a vstup do školy. Přípravě na školu je věnována značná pozornost. Program předškoláků je obohacený o cvičení v tělocvičně ZŠ, plaveckou školu, pískání na flétnu a seznamování s angličtinou. S dětmi jsou prováděna logopedická a grafomotorická cvičení. K dopravní výchově využíváme dopravní hřiště u školy. Program školy je opravdu bohatý. Naší snahou je, aby se děti cítily v mateřské škole dobře a byly spokojené."

Provozní doba: od 6.30 do 16.30 hodin

MATEŘSKÁ ŠKOLA BOHUSLAVICE

KONTAKT: 553 659 207

Vedoucí učitelka: Bc. Silvie Šremerová ( silvie.sremerova@zsbohuslavice.cz )