Identifikátor datové schránky: iu4mbpi

OZNÁMENÍ - změna čísla účtu

Prosím, všechny strávníky, aby zasílali peníze za stravné na nové číslo účtu u UniCredit Bank: číslo 1369861008/2700, pod variabilním symbolem a částkou, která byla přidělena. Peníze za stravné se nebudou vybírat v hotovosti.

Žádáme všechny rodiče, kteří ukončí docházku ve škole v měsíci červnu 2020, ať si zruší trvalý příkaz na stravné, po poslední platbě.

Dále žádáme rodiče dětí, kteří budou nemocní, nebo budou mít nějakou delší absenci ve škole, aby si obědy odhlásili ihned od druhého dne. Pokud tak neučiní budou jim obědy doúčtovány do plné ceny. Doplatek činí 34,-Kč.

Po znovuotevření školní jídelny vybízíme všechny strávníky, aby dodržovali přísná hygienická opatření. Strávníci, kteří odebírají jídlo v jídlonosičích, je musí udržovat čisté, venkovní části vydesinfikované a řádně označené (jméno, třída). Přijímat a vydávat se budou pouze na předem stanoveném místě. Děkujeme za pochopení.

Vedoucí ŠJ Miketová Šárka

Informace vedoucí školní jídelny

V případě, že odebíráte obědy v jídlonosičích, prosím, označte je

JMÉNEM A PŘÍJMENÍM ŽÁKA

TŘÍDOU

POČTEM OBĚDŮ (v případě, že je jídlonosič označen více jmény)

Děkuji

Š. Miketová, vedoucí školní jídelny

Prosíme Vás, využívejte k přihlašování, odhlašování i placení obědů především online portál. Děkujeme

Přihlášky a odhlášky ke stravování

Od 1.2.2014 je možno odhlásit a přihlásit obědy přes www.strava.cz.( pouze pro žáky ZŠ)

Postup:
1.Spusťte www.strava.cz
2.Zadejte své přihlašovací údaje

Obědy můžete odhlásit nebo přihlásit nejpozději 1 den předem do 10 hodin. Strávníci, kteří nemají k dispozici objednávání přes internet, si oběd mohou přihlásit nebo odhlásit na telefonním čísle 553 659 206.

Nově můžete sledovat na jídelním lístku přehled alergenů na stránkách www.strava.cz/istravne/
Kód zařízení pro sledování jídelníčku 2874.

strava

Zaměstnanci školní jídelny