Více

Publikováno 25. 3. 2024 10:46

Další taneční úspěch naší žákyně

Datum konání: 16. 3. 2024

Žákyně naší školy Amálie Gruňová získala další taneční titul - mistryně České republiky v 10 tancích. Posíláme velkou gratulaci a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Více

Autor: Mgr. Andrea Kupková Publikováno 17. 3. 2024 19:34

Ve škole máme mistryni a vicemistryni České republiky v latinskoamerických tancích

Datum konání: 24. 2. 2024

Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích se konalo v sobotu 24.2.2024 v Praze. Mistryní ČR v latinskoamerických tancích se stala Barča Štefková, vicemistryní Amálka Gruňová. K získaným titulům oběma našim žákyním gratulujeme a přejeme jim mnoho dalších úspěchů.

Více

Autor: Mgr. Andrea Kupková Publikováno 26. 2. 2024 20:57

Turnaj ve vybíjené

Datum konání: 14. 2. 2024

Dne 14. 2. proběhla na ZŠ Píšť "VALENTÝNSKÁ VYBÍJENÁ".

Více

Publikováno 16. 2. 2024 10:55

ÚSPĚCH V TANEČNÍM SPORTU

Datum konání: 27. 1. 2024

Naše žákyně Amálie Gruňová vybojovala se svým tanečním partnerem 2. místo v Mistrovství ČR ve standardních tancích, které se konalo dne 27.1.2024 v Otrokovicích. K získání stříbrné příčky gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Více

Autor: Mgr. Andrea Kupková Publikováno 28. 1. 2024 20:37

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ

Více

Publikováno 3. 4. 2023 13:02

1. místo - turnaj v přehazované

Dívky 9.třídy obsadili 1.místo v turnaji přehazované.

Více

Publikováno 31. 3. 2023 10:28

Šachový turnaj

Richard Kubík obsadil ve svojí kategorii skvělé 3. místo na šachovém turnaji v Píšti. Gratulujeme.

Richard Kubík obsadil ve své věkové kategorii skvělé 3. místo na šachovém turnaji v Píšti. Gratulujeme

Více

Publikováno 16. 12. 2022 12:15

Sběr žaludů pro ZOO Ostrava

Naši žáci ZŠ Bohuslavice vyhráli soutěž o sběr žaludů pro potřeby ZOO Ostrava. Naši žáci nasbírali 2,3 t z celkových 3 t.  Velmi gratulujeme a děkujeme všem sběračům!

Více

Publikováno 7. 11. 2022 13:07

Mistrovství Hlučínska ve florbale II.stupeň ZŠ

Dne 1.11.2022 se uskutečnilo v Bolaticích již tradiční mistrovství Hlučínska ve florbale žáků II.stupně ZŠ.