Domů > Základní škola > Klub rodičů > 2022/2023

2022/2023

V pátek 9.6.2023 si připravil klub rodičů DEN DĚTÍ. Zahájení v 16:00 hod na školní zahradě. Jste srdečně zváni.

Pozvánka: DEN DĚTÍ

Pozvání 13.9x10.jpg

10.2.2023 / od 16:00 hod / KD Bohuslavice

Dobrý den,
posílám pár organizačních informací ohledně páteční Dance party.
Akce bude začínat v 16 hod, končit bude po 20 hod. Pro děti je připravena také tombola. Lístky na tombolu se budou prodávat přímo na party, cena lístku bude 5 Kč. Připraveno je také občerstvení - hamburgery, hranolky, sladkosti, pití. O program se mimo jiné postarají přímo děti, takže je určitě na co se těšit. :)

Za Klub rodičů
Zuzka Kubíková

Plakát 18x24  v.jpeg

Vážení rodiče, milé děti!

Srdečně Vás zveme na první akci klubu rodičů letošního roku. Udělejte si čas, sbalte něco k pití a špekáčky a vyrazte s námi poznávat krásy okolních lesů a poučit se o myslivosti. Bližší informace přiložený plakátek :)

Přemýšlíme o dalších akcích pro tento školní rok, uvidíme, které se nám podaří uskutečnit:
- železný školák, Česko zpívá koledy, plesy, dětský den, letní kino, hodina země aj.

Budeme se těšit na spolupráci a pěkné chvíle strávené s Vámi

Za Klub rodičů a přátel školy, B.Kubíková

KLUB RODIČŮ.jpg