Domů > Základní škola > Klub rodičů

Klub rodičů

Cíl činnosti klubu

Cílem klubu rodičů při ZŠ Bohuslavice je pomáhat vedení školy, pedagogickému sboru školy, žákům školy a rodičům žáků podpůrnou činností při organizaci školních a mimoškolních aktivit a při propagaci a reprezentaci školy. Forma pomoci může být jak materiální, tak duševní či přídělem finančních prostředků z rozpočtu klubu na jmenovité akce.

Cílem klubu rodičů při ZŠ Bohuslavice je dále organizace, finanční pomoc a práce na zlepšení provozu, prostředí školy včetně jejího okolí a to nad rámec vlastního rozpočtu školy, dotací či plánu resortu školství.

Rádi bychom, také prohloubili i vztahy mezi žáky samotnými. Budeme velice rádi, když se akcí zúčastní více dětí i rodičů. Na akcích se pro Vás budeme snažit připravit příjemnou atmosféru.

Členové klubu rodičů při ZŠ Bohuslavice

• Kateřina Vitásková – předsedkyně klubu
  • Eva Ilková
  • Veronika Tkačíková
  • Radka Tulisová
  • Zuzka Černá
  • Gabriela Haburová
  • Andrea Lorková
  • Dagmar Benková
  • Karin Herudková

Maminky, které nám pomáhají z klubu rodičů při MŠ Bohuslavice: Jana Pchálková, Lucie Newrzelová, Katka Bachroníková, Eva Miketová

Upozornění

Upozorňujeme tímto všechny rodiče, že pokud své dítě pošlou samotné na některou z akcí pořádaných Klubem rodičů, nesou si za ně zodpovědnost sami.

Za klub rodičů Kateřina Vitásková