Horní menu

Drobečková navigace

Domů > Základní škola > Aktuality > 24.-25.6. - OMEZENÍ PARKOVÁNÍ

24.-25.6. - OMEZENÍ PARKOVÁNÍDatum konání:
24.6.2024
Datum ukončení:
25.6.2024

Žádáme rodiče vozící své děti do školy autem, aby v pondělí 24.6.2024 a v úterý 25.6.2024 neparkovali auta na ulici Školní v úseku nad vjezdem do areálu ZŠ, kde se ulice zužuje, ani jiným způsobem neomezovali průjezd ulice v úsecích zvýrazněných červeně na obrázku níže, a to z důvodu průjezdu nadměrného nákladu do areálu hřiště základní školy. Najíždění vozidel bude probíhat po oba dny od 7. hodiny až do odpoledních hodin. S krátkodobým parkováním v široké části ulice před kostelem do 8 hodiny je počítáno. Za pochopení a spolupráci děkují ZŠ a Obec Bohuslavice

Žádost ohledně parkování - rodiče.pdf

Žádost ohledně parkování - rodiče.jpg