Horní menu

Drobečková navigace

Domů > Základní škola > Aktuality > 7.5.- TURNAJ VE STOLNÍM TENISE

7.5.- TURNAJ VE STOLNÍM TENISEDatum konání:
7.5.2024

FOTOGALERIE: ZDE

Turnaj ve stolním tenise

Během měsíce dubna probíhal školní turnaj ve stolním tenise. Do klání se zapojilo celkem 17 zájemců. Po odehrání základních skupin se do semifinále probojovali čtyři nejlepší hráči, kteří se utkali o postup do finále.

Samotný boj o medaile pak proběhl 7. května 2024, kdy spolužáci přišli podpořit své favority. Po vyrovnaném souboji se umístil na 3. místě Patrik Theuer (7. A), 2. místo obsadil Václav Pěcháček (7. B), který statečně bojoval o zlatou medaili s vítězem turnaje, Tomášem Miketou z 5. třídy.

Za skvělou atmosféru a všem zúčastněným hráčům gratulujeme k jejich úspěchu.

Mgr. Pavlína Ryncarzová