Horní menu

Drobečková navigace

Domů > Základní škola > Aktuality > 23.4. - TV soutěž ŠIKULOVÉ

23.4. - TV soutěž ŠIKULOVÉDatum konání:
23.4.2024
fotogalerie: ZDE

ŠIKULOVÉ – VÝZVA

Dne 23. dubna se pětice žáků ze školní družiny zúčastnila pořadu "Šikulové – Výzva", kde dva týmy soutěží v různých dovednostech a aktivitách. Tým ve složení Valerie Čubová (4.A), Adriana Klimková (4.B), Lukáš Riedel (3. tř.), Klára Demková (3. tř.) a Magdaléna Smutná (3. tř.) se nazýval Kosmíci, podle maskota Kosmíka, který se s nimi účastní různých dobrodružství.

Během soutěže si žáci vyzkoušeli výrobu závěsného dřevěného papouška, což byla jedna z hlavních disciplín. Moderátor Ivo jim při práci poskytoval cenné rady a podporu. Tým Kosmíci také exceloval v kvízu, který zvládli bez jediné chyby.

V závěrečné výzvě se žáci potýkali s úkolem, který jim nakonec přinesl druhé místo kvůli ztrátě jedné uvázané mašličky. Přesto si celý den náležitě užili a získali novou zkušenost a mnoho vzpomínek.

TÝM ŠIKULOVÉ